Список участников:


#CallNameClubSoapbox
1.UR0VRVladimir PoltorakovKIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
2.UR2VASerge VasilenkoKIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
3.UR3CMAMaxim Shaposhnik
4.UR3QWAALEXКЗ ЦНТТУМ "ГРАНИ"г.Запорожье
5.UR3RAAКошова Анна 10.10.2002 р.н. YLЧернігівський обласний радіоклуб
6.UR3VIXПiтоня В. I.KIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
7.UR3VKRЗалоїло Є.М.KIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
8.UR4DWP"CУЗIP’Я"
9.UR4EYNКолективна радіостанція дитячого Дому творчості м. Покров,
10.UR4NWNКЗ "Дашівська станція юних техніків"ВОСТР
11.UR4PWCCLUB STATION UR4PWCЛiга радiоаматорiв Волинi
12.UR4PWJ"ЦНТТУМ"Лiга радiоаматорiв Волинi
13.UR4QBVВладиморZRC Запорожский Радио Клуб
14.UR4QZZЩербань Юлия ГлебовнаZRC - Запорожсий радио клуб03.08.2007 г.р.
15.UR4RWW1. Аліна Буцан 2. Яна ІщукЧернігівський обласний радіоклубДякуємо за змагання!
16.UR4RXJСЮТ, г.ОстерЧернігівський обласний радіоклуб
17.UR4SYMUR4SYM TeamКлуб радіоаматорів "Прикарпаття"
18.UR4UWYClub stationur4uwy
19.UR4UZAUR4UZA
20.UR5EPVKatrin Vasilij"Prometej"
21.UR5FOFНікіта Безсонов"Izmail Radio Club"
22.UR5FQBМ.М. Мельниченко
23.UR5KDKOleksiichuk Roman P.RIVNE DX CLUB
24.UR5LGMМаксим Виталійович Горєлков, 09.08.2005ДДЮТ "Радiохвиля", керiвник Логвиненко Станислав Михайлович
25.UR5MWVictor YarovoyUKRAINIAN CONTEST CLUB
26.UR5NANАндрієвський Володимир Єдуардович, - , 1950 Р.Н.ВОСТР
27.UR5NJWПрибег .Л.ВОСТР
28.UR5NLAVlad BurdeinyВОСТР
29.UR5NLQГороховський М.В.ВОСТР
30.UR5NTЧуб В.А.ВОСТР
31.UR5NVІван СинчукВОСТР
32.UR5RDJГутак Н.ИЧерниговский обласной радиоклуб
33.UR5RPЛитвиненко Олександр МихайловичЧернігівський обласний радіоклуб
34.UR5RPDVLADIMYR GRISCHENKOЧернігівський обласний радіоклуб
35.UR5RSMСнопок Мария Владимировна 24.05.1989Чернігівський обласний радіоклуб
36.UR5SDШпичак А.П.Клуб радіоаматорів "Прикарпаття"
37.UR5SOОЛЕКСАНДР ЯЦЕНКО 1940Р.Клуб радіоаматорів "Прикарпаття"
38.UR5TMAVasiliy Onishchuk73!
39.UR5VAAVolodymyr ZhyvotovskyyKIROVOGRAD REGION RADIO CLUBIC-760PRO; ANTENNA: Inv. Vee.; 1 el. SP3PL
40.UR5VAVIryna KurilchenkoKIROVOGRAD REGION RADIO CLUBRIG: SW-2013; ANTENNA:Delta.
41.UR5VAZSergiy KurilchenkoKIROVOGRAD REGION RADIO CLUBRIG: SW-2013; ANTENNA: Delta
42.UR6IMIGOR POLYANICHKADONBASS CONTEST CLUB
43.UR6LF/AТимченко Володимир МихайловичTDR
44.UR6QCВ. Гапоненко“73!”
45.UR7CBО.В.НЕТРЕБІНGS CHOR
46.UR7IWWЦентр позашкільної роботи м.КраматорськДІАПАЗОН
47.UR7QYВ.М.ХарчукSARMAT
48.UR7TWYschool station
49.UR8GZAndreyTavriya
50.UR8RFСвистельник Олександр ГеоргійовичЧернігівський обласний радіоклуб
51.US0NIVALENTIN A DEDENEWВОСТР
52.US0NZAlexВОСТР
53.US0UXЛогвинюк В.С.KDXCC
54.US0YWCHALY VALERYBUCOVINA
55.US1PAMОхманюк Марія Євгеніївна, дата народження 23-11-2006р.Лiга радiоаматорiв Волинi
56.US1VMОшека С.I.KIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
57.US2YWЖук В.О.Bucovyna ARL
58.US3IWSergey GarkushaMARRAD
59.US4QWAБ. Ткаченко, А. Малышев“73!”
60.US5NBLKонстянтин КонстантиновВОСТР
61.US5RKОлександр КлименкоЧернігівський обласний радіоклуб
62.US7UXOLEGKDXCC
63.UT0LKАпальков Владимир
64.UT0NBПетро БуничВOCTPTS-480 INV.80-40M.TNX 73!
65.UT0NCЗаворітний Михайло Дмитрович, 1956ВОСТР
66.UT0NNДаниш В.М. 1983ВОСТР
67.UT0NT/AIvan TauzhnianskyВОСТР
68.UT0RQВалентина ФилипповаЧерниговский областной радиоклуб
69.UT1AMЧичикало Михайло Дмитровичut1am@ukr.net
70.UT1FAА. Христиановский
71.UT1WWМиськів В.О.LKK LVIV SHORTWAVE CLUB
72.UT2AUВалентин Кухаренко
73.UT2SWОлександр ПічкурКлуб радіоаматорів "Прикарпаття"
74.UT3EKNIKOLAJURQRP
75.UT3EVЗавгородній В.В.
76.UT3NAVolodymyr SheremetaВОСТР
77.UT3NFДанилюк К.В.ВОСТР
78.UT3NOОкунь О. Д. 1953ВОСТР
79.UT3SMІГНАТЬЄВ О.М. 1958,КМСУ,
80.UT3SOПРОЩЕНКО О.І.Клуб радіоаматорів "Прикарпаття"
81.UT3UVVictorKDXCC
82.UT4EKOlexander M. SenchurovKrivbass
83.UT4PRПашкевич M.O.Ліга радіоаматорів Волині
84.UT4UWCМоісеєв Андрій Геннадійович, 09.09.2002, І
85.UT4UYFNUFTIC-751A 30W fd3 20m ag 40m IC-751A 10W wire 35m 1-5m ag 80m
86.UT4VWANick Balanyuk, Serge VasilenkoKIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
87.UT5EOXИ.В.ВовченкоUkrainian Radioamateur QRP Club
88.UT5EPPЯКОВЕНКО НИКОЛАЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ , MСУ , 1944KRIVBASS
89.UT5GLФоменко Оксана
90.UT5NCYurko Strelkov-SergaВОСТРTNX For Contest
91.UT5PYVitaly HoncharukЛіга радіоаматорів Волині
92.UT5RBAlexey BachokЧернігівський обласний радіоклуб
93.UT5VXКлименко ОлександрKIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
94.UT5YYГ.Г. ІволгаBucovyna ARL
95.UT5ZAДубінкін Андрій Ігорович"ОБЛАСНИЙ РАДІОКЛУБ "МИКОЛАЇВ"IC-756, INV-V-80-40
96.UT7NIВолодимир Михайлович ЯнчукВОСТР
97.UT7NSГНАТОВСЬКИЙ В.В.ВОСТР
98.UT7NWУдод Віталій АнатолійовичВОСТР
99.UT7NYVALENTYN V PRASCHUKВОСТР
100.UT7QBФурсов Н.В.SARMAT
101.UT7QLАлександр Стельмаченко 1952г.
102.UT7UARoman BratchykKDXCCtrcvr FLEX-3000,OCF Dipole Antenna. Many thanks for the great contest!!!
103.UT8IMВ.П. СоськоКОНТУР
104.UT8IONickolay OVCHARENKO МСУMGRK
105.UT8IVZHUKOV YURIMARRAD
106.UT8NQФАРИСЕЙ В.В.ВОСТР
107.UT8NVВалерий МарценюкВОСТР
108.UT9NIП.Ф.КіщенкоВОСТР
109.UV5QQAlexey Budanoff"73!"
110.UW7RVВладимир АнаньевЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ РАДІОКЛУБ
111.UW8SMАндрій ЯнулявічусКлуб радіоаматорів "Прикарпаття"
112.UX0RRГородній К.М."Чернiгiвський обласний радiоклуб"
113.UX1AAФесенко Сергій Миколайович
114.UX1RXAnatoly Savchenko МСУЧернігівський обласний радіоклуб
115.UX1UXПрилипко А.С.KDXCC
116.UX1VTКириченко П.М.KIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
117.UX1VXAlex MurashkinKIROVOGRAD REGION RADIO CLUB
118.UX3HAНосач Григорій І.Кременчуцька радіоаматорська спілка
119.UX3ITШакун Владимир ПетровичMARRAD
120.UX7IWСкориченко С.Н.
121.UX8IXNick DolgopolovMARRAD
122.UY5BQБАБИЧ НИКОЛАЙ ИВАНОВИЧТЕРНОПОЛЬСКИЙ ТАРК
123.UY5HFАнатолий БабичTAVRIA
124.UY5VAVictor PinoDonbass Contest Club73!
125.UY8QQА. Якушин"73!"
126.UZ0RZПоволоцький Е.А.Черниговский обласной радиоклуб
127.UZ0UВ.ЛатышенкоKDXCC
128.UZ1RMМикула Сергей Михайлович,1961 гр ,МСЧернiгiвський обласний радiоклубFT450d
129.UZ1RZZЧернігівський обласний радіоклуб
130.UZ2HZSergej IgnatovКременчугский Радиолюбительский Союз
131.UZ2IЛЕОНИД ВАЛЕРИЙUkrainian Contest Club
132.UZ5RZЄрмак Володимир Дмитревич"Чернiгiвський обласний радiоклуб"

Не прислали отчеты: US4IQS US5IND UV5IC